Boost dla nowych druĹĽyn

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: Marcin Sokołowicz » 10 lip 2009, o 19:26

Ekscelencjo to może tak jak mówiłem niech przed kolejnym mundialem przegłosuje bezwzględna większość tak aby później nik nie mógł powiedzieć, że uchyliła to garstka delegatów w tym Ci co skorzystali na boostowaniu :)


Oczywiście, ale każde głosowanie powinno być poprzedzone debatą w której uczestniczy jak największa liczba delegatów.

Orzi

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: Orzi » 10 lip 2009, o 21:12

No to w takim razie, skoro nawet przeciwnik boostowania uważa, że w tym sezonie należy jeszcze polepszyć umiejętności debiutantów, a Prezydent Malik-al-Mulk będzie nieobecny aż do czasu losowania grup (przed czym chcę dać boosta nowym teamom), a przed swoją nieobecnością dał nam swoje błogosławieństwo na boost teamów w tym sezonie, jutro wszystcy debiutanci dostaną ode mnie, jako organizatora mistrzostw, dopalenie. NIemniej uważam, że jak najszybciej trzeba ustalić, co będzie z tą opcją w każdym kolejnym V-Mundialu. Jakieś sprzeciwy?

Orzi

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: Orzi » 11 lip 2009, o 11:57

No i ok, dałem boosta trzem drużynom, tylko że... Jako admin nie mogę polepszyć swojego teamu :D . Dlatego szukam jakiegoś zaufanego menadżera, który by na pięć minut przejął admina ligi, zboostował Winktown, po czym oddał mi to stanowisko. Ktoś mi pomoże? Niech pisze tutaj :]

Orzi

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: Orzi » 11 lip 2009, o 13:31

EDIT: Problem już rozwiązany.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: Malik-al-Mulk » 12 lip 2009, o 16:57

dobrze że zboostowano teamy. Po v-mundialu rozwiażemy ten problem jednolitymi przepisami
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Boost dla nowych druĹĽyn

Postautor: zbbrow » 12 lip 2009, o 20:11

To może zaczniemy już debatę odnośnie boosta dla nowych drużyn?


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości