Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 cze 2009, o 19:25

Przyjęliśmy nowych członków jednak mamy jeszcze troszkę do posprzątania, domyślam się że tym ruchem wywołam pewno oburzenie wśród społeczności tych państw które są niżej wymienione pewnie będę przypalany żywym ogniem, łamany na kole, niektórzy zastosują voodoo inni po prostu spalą moje obrazy (jeśli takowych się doczekałem), powiem wam że nie przejmuję się tym, ba! nawet o to mi chodzi żeby ludzie z tych państw zaczęli się interesować MUP. Oto lista państw a pod nimi, w nawiasach, ostatnia wizyta delegata głównego tych państw na forum MUP, która powinna być wystarczającym powodem do tego by wydalić niżej wymienione państwa ze struktura naszej organizacji. Jeśli jednak pojawią się jakieś argumenty (nie obchodzi mnie uczestnictwo w v-mundialu ponieważ tam drużyny graja automatycznie, niby jest ich dużo ale poziom zaniżony) z chęcią ich wysłucham dziś rozpoczynam debatę która potrwa do jutra rana (około godziny 9:00). Zapraszam do wzięcia udziału (nawet tych nieobecnych :D ).

Dreamland
(Ostatnia wizyta: Śr 11 lut, 2009 11:31)

Erboka
(Ostatnia wizyta: Pn 12 sty, 2009 19:53)

Rotria
(Ostatnia wizyta: Cz 26 lut, 2009 20:34)

Surmenia
(Ostatnia wizyta: N 28 wrz, 2008 19:04)

Tyrencja i Luminat
(Ostatnia wizyta: Pn 20 kwi, 2009 19:59)

Wandystan
(Ostatnia wizyta: Pt 10 kwi, 2009 12:35)

Nowal
(Ostatnia wizyta: Pt 12 gru, 2008 21:53)
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Orzi

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Orzi » 5 cze 2009, o 21:28

Ja bym ich najpierw powiadomił co-gdzie-jak, żeby nie było że cała procedura wydalenia odbyła się bez wiedzy delegatów poszczególnych państw. Każdy mógłby też podać argumenty związane ze swoją nieobecnością.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 cze 2009, o 21:43

Uważam że kilkumiesięczna nieobecność na forum świadczy o tym gdzie te państwa mają MUP. Nie uważam by należało informować o tym te kraje (Może poza TiL oraz Wandystanem), jednak jeśli większość będzie za poinformuję te państwa o trwającej procedurze wydalenia.


PRZEDŁUŻAM DEBATĘ DO JUTRA DO GODZINY 19:00
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Marcin Sokołowicz » 5 cze 2009, o 21:43

Dreamland:
Ten kraj ma aktywną ligę krajową, ale wątpliwości budzi podejście Dreamlandczyków do V-Mundialu. Dreamland zawsze trzeba było dopraszać o udział, a gdy już zgłaszali drużynę do rozgrywek, trener znikał przed pierwszą kolejką. Sytuacja poprawiła się na przestrzeni ostatniego PI i V-Mundialu, jednak jakoś nie podoba mi się perspektywa ciągłego informowania ich o tym co sie dzieje w MUP. Moja propozycja: usunąć.

Erboka:
To państwo chyba weszło w proces powolnego zamierania. Również trener nie był za częstwo aktywny, teraz nie ma go w ogóle. Moja propozycja: usunąć.

Rotria:
Udział tego państwa w rozgrywkach budzi największe kontrowersje. Z jednej strony trener był aktywny w ostatnim PI i V-Mundialu, a z drugiej nie widzę sensu występowania w rozgrywkach państwa, które uważa się za kościelne. Watykanu w Mistrzostwach Świata raczej nie uświadczymy. Jednak jeśli w Rotrii są jacyś sympatycy piłki nożnej, to myślę że warto ich napomnieć i zostawić. Moja propozycja: pozostawić.

Surmenia:
Tutaj raczej nie ma o czym dyskutować. Nie pamiętam by trener tej reprezentacji kiedykolwiek odznaczał się jakąkolwiek aktywnością. To samo tyczy się całego państwa, które od dawna jest na krawędzi upadku. Moja propozycja: usunąć.

Tyrencja i Luminat:
jw. Moja propozycja: usunąć.

Wandystan:
To, że to państwo znajduje się w tym temacie jest dla mnie największym zaskoczeniem. Wandystan jest moim zdaniem jedną z ostoi mikroświatowego futbolu. Posiada drugą co do aktywności ligę piłkarską w v-świecie. W każdych niemal rozgrywkach zajmował czołowe miejsca. Stąd też proponuję, by wysłać odpowiedni sygnał do Wandejczyków, by znaleźli dla reprezentacji aktywnego trenera. Moja propozycja: pozostawić.

Nowal:
Analogicznie do Surmenii oraz Tyrencji i Luminatu. Moja propozycja: usunąć.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 cze 2009, o 22:15

co do Wandystanu... może zastosujmy:

Art. 15

Rada Delegatów może zawiesić w prawach członka lub odwołać delegata gdy liczba jego nieobecności podczas głosowań przekroczy 50% oraz jednocześnie nieobecność delegata na forum przekroczy miesiąc. Rada Delegatów podejmuje decyzje zwykłą większością głosów po czym wnosi do Zarządu MUP o poinformowanie władz państwa z którego pochodził odwołany delegat by na jego miejsce wyznaczono nowego.


wydalmy delegata i tak dalej...
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

KSGr.vD

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: KSGr.vD » 6 cze 2009, o 09:34

Uważam że bez względu na okres nieobecności kazde z tych Państw zasługuje na informacje o podjętych krokach procedury usunięcia z MUP, chociążby na zwykłaej LD każdego kraju. Osobiście jestem Ambasadorem Scholandii w Dreamlandzie i niezwłocznie poinformuję ich o naszych planach. Dlatego też proszę wszystkich którzy mają taką możłiwośc o przekazanie takiej informacji. dajmy im przyszły tydzień na reakcję i na piątek ustalmy date rozpoczęcia głosowania i tyle.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Malik-al-Mulk » 6 cze 2009, o 18:22

ok. więc w miarę możliwości postaram się poinformować pozostałych.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Lord Darth Kanzler » 6 cze 2009, o 21:40

Dziwi mnie ta debata...

Dziwi mnie poruszanie jedynego kryterium jakim jest pojawianie się na lidze w X11. Czy liga jest aktywna? Rozgrywki ostatniego mundialu zakończyły się dawno. Kiedy będą kolejne nie wiadomo. O co więc chodzi?

Czy pan Prezes oczekuje, iż trener pojawiać się będzie nawet wówczas gdy rozgrywki się nie odbywają? A może nie ma ku temu powodu? Może nie ma potrzeby?

Apeluję o rozsądek i ocenę teamów pod kątem aktywności w trakcie mundialu, a nie w trakcie przerwy.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Lord Darth Kanzler » 6 cze 2009, o 21:45

A btw. trener Magov powiadomił mnie, iż zajmuje się drużyną Wandystanu i nawet pokonał ostatnio WRM.

W najbliższym czasie dojdzie także do zmiany delegata MW w MUP. Trenerem drużyny nadal będzie Magov.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Głosowanie nad wydaleniem państw z MUP w liczbie "Siedem"

Postautor: Malik-al-Mulk » 6 cze 2009, o 21:57

Lord Darth Kanzler pisze:Dziwi mnie ta debata...

Dziwi mnie poruszanie jedynego kryterium jakim jest pojawianie się na lidze w X11. Czy liga jest aktywna? Rozgrywki ostatniego mundialu zakończyły się dawno. Kiedy będą kolejne nie wiadomo. O co więc chodzi?

Czy pan Prezes oczekuje, iż trener pojawiać się będzie nawet wówczas gdy rozgrywki się nie odbywają? A może nie ma ku temu powodu? Może nie ma potrzeby?

Apeluję o rozsądek i ocenę teamów pod kątem aktywności w trakcie mundialu, a nie w trakcie przerwy.



Nie mówię o pojawianiu sie na x11 a na FORUM MUP... a tu trzeba sie pojawiać cały czas nawet jeśli nie ma rozgrywek ponieważ często jest cos do ustalenia a po reformach (jeśli uda się je wprowadzić) będzie więcej się działo.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości