Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Archiwalne debaty i głosowania
Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 5 lip 2009, o 14:50

Problem ze stroną Gnomii jest złożony. Polega głównie na tym, że dysponent tych stron, jak i domeny, pozostaje poza wirtualnym światem. W tej chwili Gnomy starają się zebrać w sobie w celu odzyskania wizualizacji w postaci strony. Dlatego nie mówię by za wszelką stronę ich bronić, ale by dać im ograniczony wszakże czas. I wg mnie jest to najlepsze, rozsądne i dyplomatyczne, rozwiązanie.

Panie Said - usuwanie wszystkich, którzy są dla Pana niewygodni nie uczyni tego miejsca dla Pana milszym. Ja tu będę dalej.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Said al Falim » 5 lip 2009, o 14:54

Lord Darth Kanzler pisze:Problem ze stroną Gnomii jest złożony. Polega głównie na tym, że dysponent tych stron, jak i domeny, pozostaje poza wirtualnym światem. W tej chwili Gnomy starają się zebrać w sobie w celu odzyskania wizualizacji w postaci strony. Dlatego nie mówię by za wszelką stronę ich bronić, ale by dać im ograniczony wszakże czas. I wg mnie jest to najlepsze, rozsądne i dyplomatyczne, rozwiązanie.

Panie Said - usuwanie wszystkich, którzy są dla Pana niewygodni nie uczyni tego miejsca dla Pana milszym. Ja tu będę dalej.


Można zroumieć jak nie ma strony dzień lub dwa a nie kilka miesięcy. Zresztą nawet nie są państwem bo kto niby ich uznaje poza MW, WinkTown i Morvanem? Odpowiedź jest prosta nikt!
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 5 lip 2009, o 15:11

Proszę się zająć piłką nożną. Nie polityką. Taka dobra przyjacielska rada. EOT.

Do Pana Prezesa wnoszę o podjęcie decyzji zgodnie z interesem sportowym świata wirtualnego - dajmy szansę każdemu. Mundial rozegra się za kilka dni. Proszę podać datę, kiedy będzie Pan zarządzał start mundialu na x11 - do dnia wcześniejszego dajmy szansę Gnomii. Tak zwyczajnie wypada. Wcześniej nikt tej sprawy nie podnosił. Nie decyduje się o takich sprawach w 1 dzień.

Poza tym dziwi mnie wykres aktywności Pana Saida. Pojawia się i "dyskutuje" jedynie gdy kogoś z MUP się usuwa, lub nad usuwaniem owym się rozmawia. Żenujące trochę podejście. W dyskusji nad nowym statutem jakoś pana "wiem wszystko najlepiej, a reszta won" nie widziałem.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 5 lip 2009, o 15:16

Wie Pan Panie Kanzler na jaki problem trafiliśmy w sprawie organizacji v-mundialu. Muszę znaleźć jakieś wyjście lub kartę do bankomatu. Data v-mundialu się przesuwa w czasie tylko dlatego że delegaci wybrali taki a nie inny system rozgrywek i nie znaleźliśmy rozwiązania zastępczego o które prosiłem.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Lord Darth Kanzler
Trener Mistrzów
Posty: 951
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 22:36
Federacja: Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich
Lokalizacja: Księstwo Sarmacji
Kontaktowanie:

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Lord Darth Kanzler » 5 lip 2009, o 15:24

Wydaje mi się Panie Prezesie, że mam rozwiązanie tego problemu. Muszę je jedynie przemyśleć i omówić z jedną osobą.
Robert Janusz von Thorn

Główny Delegat Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich
Selekcjoner Reprezentacji Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: MichalORhada » 5 lip 2009, o 15:36

Lord Darth Kanzler pisze:Jakoś przeoczyłem ów wniosek wcześniej. Nie wiem dlaczego. Nie było go tu wcześniej. Jakaś samowola, czy cuś?


No właśnie nie wiem. Po tym jak zauważyłem pojawienie się tow. Bonawentury, zacząłem szukać tego wątku, ale w Radzie Delegatów go nie było. Znalazłem go w "archiwum obrad", ale nie wiem czemu tam był - przecież wniosek ani nie został poddany pod głosowanie, ani sprawa się nie wyjaśniła... Dziwne to, ale śledztw przecież przeprowadzał nie będę.

Lord Darth Kanzler pisze:Rozumiem, że to nie jest wniosek. Takich lig jest obecnie kilka. Np. Wandejska Liga Piłkarska :>


Chodziło mi o to, że przy ostatnie dyskusji nad podobnym wnioskiem (ws. Valhalli) padały argumenty, że im więcej graczy, tym większa zabawa, więc CV powinno zostać. I do tego typu argumentów z wyprzedzeniem się odnosiłem ;-)

Można zroumieć jak nie ma strony dzień lub dwa a nie kilka miesięcy. Zresztą nawet nie są państwem bo kto niby ich uznaje poza MW, WinkTown i Morvanem? Odpowiedź jest prosta nikt!


Rozumiem, że oficjalnym warunkiem dla MUP uznania za państwo wirtualne jest takowe uznanie ze strony Al Rajnu? Czemu zatem nie zapiszemy tego warunku w statucie? Panie Falim, proszę się nie kompromitować. Albo np. przypomnieć sobie czasy, kiedy to Al Rajn był na marginesie v-świata.

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Said al Falim » 5 lip 2009, o 22:26

Lord Darth Kanzler pisze:Proszę się zająć piłką nożną. Nie polityką. Taka dobra przyjacielska rada. EOT.

Do Pana Prezesa wnoszę o podjęcie decyzji zgodnie z interesem sportowym świata wirtualnego - dajmy szansę każdemu. Mundial rozegra się za kilka dni. Proszę podać datę, kiedy będzie Pan zarządzał start mundialu na x11 - do dnia wcześniejszego dajmy szansę Gnomii. Tak zwyczajnie wypada. Wcześniej nikt tej sprawy nie podnosił. Nie decyduje się o takich sprawach w 1 dzień.

Poza tym dziwi mnie wykres aktywności Pana Saida. Pojawia się i "dyskutuje" jedynie gdy kogoś z MUP się usuwa, lub nad usuwaniem owym się rozmawia. Żenujące trochę podejście. W dyskusji nad nowym statutem jakoś pana "wiem wszystko najlepiej, a reszta won" nie widziałem.

Szanowny Panie Kazler wiem, że to może nie przejść panu przez usta ale proszę zwracać się do mnie Ekscelencjo. Co do mojej aktywności to moja sprawa, a Szanowny Pan przez dłuższy czas miał zerową zanim wrócił do MUP aby się rządzić. Dodam na koniec, że zajmuję się piłką tutaj w MUP a nie polityką.
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Orzi

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Orzi » 5 lip 2009, o 23:20

Ekscelencjo, Drugi po Allahu, Gwiazdo Zaranna, Odkupienie Grzeszników, Bożyszcze Tłumów, Najświętszy i Idealny Panie Said, zaprawdę przysięgam, że taki proch marny jak Winek mały, zwracać się będzie do Ekscelencji (blablabla...) per Ekscelencjo. Śmieszy mnie ta tytułomania po prostu ^^ . Piłką zajmujemy się tutaj wszyscy, niech każdy powie, co ma na myśli i wspólnie dojdziemy do kompromisu. Pozwólmy dokończyć głosowanie i po prostu zastosujmy się do jego wyniku, wzajemnego plucia na siebie mam dość już w polityce (tfu, tfu) realu. :)

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Wniosek o usunięcie WRE z MUP

Postautor: Malik-al-Mulk » 6 lip 2009, o 18:18

Ja nie wiem... chyba zaczne kasowac posty w który ludzie sie obrażają... zarówno bluzgi, zaczepki i wszystkie odpowiedzi na zaczepki... choć wiem że sam bez winy jestem... ale jakos nad tym trza zapanować :/

Jeśli Gnomia nie zostanie wydalona z MUP dam jej czas do 11 lipca na postawienie strony.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości