Następny mundial

Archiwalne debaty i głosowania
Orzi

Re: Następny mundial

Postautor: Orzi » 22 maja 2009, o 15:18

Miałbym tylko prośbę, jako przedstawiciel kraju kandydującego do członkostwa w MUP, aby poczekać z nową edycją v-mundialu do czasu rozpatrzenia podań krajów starających się o członkostwo. Jeśli wyrwałem się bez pozwolenia na pisanie w tym temacie to przepraszam :)

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Następny mundial

Postautor: Malik-al-Mulk » 22 maja 2009, o 15:40

Orzislav Toddson pisze:Miałbym tylko prośbę, jako przedstawiciel kraju kandydującego do członkostwa w MUP, aby poczekać z nową edycją v-mundialu do czasu rozpatrzenia podań krajów starających się o członkostwo. Jeśli wyrwałem się bez pozwolenia na pisanie w tym temacie to przepraszam :)



z organizacja poczekamy zanim nie uregulujemy pewnych kwestii prawnych. Z pomysłem na organizację mundialu wystapimy wspólnie z Panem Woleckim jednak czekam aktualnie na to aż sie do mnie odezwie na gg ;)

Więc proszę o cierpliwość a Pana Woleckiego o kontakt ;)
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Cyber Smith
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2008, o 00:33
Federacja: Neopolis Soccer Assotiation
Lokalizacja: Neopolis

Re: Następny mundial

Postautor: Cyber Smith » 23 maja 2009, o 01:24

Marcin I pisze:V-świat i wszystko z nim związane jest bezpłatne i takie powinno pozostać. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłaby negocjacja z Xperteleven np. konto VIP za reklamę gry w każdym v-kraju.


Ciekawy pomysł, jeśli nie wypaliłby to idąc tym tropem może udałoby się znaleźć sponsora który kupiłby VIPa za np. reklamę na stronach MUP i niektórych państw członkowskich.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Następny mundial

Postautor: MichalORhada » 23 maja 2009, o 18:55

Jak dla mnie, zakup VIPa przez organizatora to jest dobry pomysł. W końcu nikt nikogo nie zmusza do bycia organizatorem. To tak jak ze składkami na serwer w poszczególnych państwach - pełna dowolność. Ja osobiście deklaruję, że jeżeli ktoś będzie chciał takiego VIPa kupić dla MUP, to Wolna Republika może się dokładać.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Następny mundial

Postautor: Malik-al-Mulk » 23 maja 2009, o 19:24

ok... wezme to pod uwage w wariantach przy odpowiednim punkcie w debacie
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Willam Young
Podawacz piłek
Posty: 43
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:20

Re: Następny mundial

Postautor: Willam Young » 23 maja 2009, o 20:51

wtrącając do tematu- Superpuchar. Jestem gotowy by zagrać go w najbliższym terminie, o ile sama idea jest nadal akceptowana przez nowego prezesa oraz przez delegatów. Ja chciałbym, by się odbył w najbliższym pasującym nam terminie.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Następny mundial

Postautor: Malik-al-Mulk » 23 maja 2009, o 20:58

Willam Young pisze:wtrącając do tematu- Superpuchar. Jestem gotowy by zagrać go w najbliższym terminie, o ile sama idea jest nadal akceptowana przez nowego prezesa oraz przez delegatów. Ja chciałbym, by się odbył w najbliższym pasującym nam terminie.


Idea jest akceptowana... dokonczymy dzieła... tylko prosze się pospieszyć jeśli mozna prosić :P
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: Następny mundial

Postautor: Piotr Wolecki » 24 maja 2009, o 21:21

Witam delegatów
Co do Superpucharu: odbędzie się on na terenie Elderlandu, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Oficjalny termin poznamy po przyjęciu zaproszenia meczowego przez pana Younga od pana Rehaggela.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Następny mundial

Postautor: zbbrow » 26 maja 2009, o 19:36

Cóż, wróciłem. Widzę, że sporo osób zapomniało o Sarmacji, która poprzez mnie posiadała konto VIP. No trudno, w tej chwili nic na to nie poradzę już. Przy następnej kadencji radziłbym do tego wrócić, Sarmaci z chęcią pomogą lub być może WLP.

Skoro nie mamy VIP'a teraz to proponowałbym rozegrać ligę dalej - bez Pucharu (lub z). Wybaczcie jeśli trochę wchodzę w środek tematu, ale dopiero wróciłem. ;]

Willam Young
Podawacz piłek
Posty: 43
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:20

Re: Następny mundial

Postautor: Willam Young » 26 maja 2009, o 20:43

Co do Superpucharu- na początku ustalone było, że mecz odbędzie sie w trybie dwumeczu, ponieważ nie da się rozegrać meczu na neutralnym terenie. 1 mecz odbędzie się 31 maja a drugi 7 czerwca.


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości