Następny mundial

Archiwalne debaty i głosowania
Henryk Jordan

Re: Następny mundial

Postautor: Henryk Jordan » 17 kwie 2009, o 09:34

MaciejRehaggel pisze:W obecnej chwili gra systemem CL niestety nie jest możliwa z banalnego powodu. Nie ma konta VIP. A tylko posiadacz takiego konta może przeprowadzać rozgrywki systemem Pucharowym. Więc jesteśmy w trudnym położeniu. Albo ktoś wykupi to konto (może jakoś wspólnie), albo rezygnujemy z CL i gramy nudny mundial :/

Mamy więc dwóch kandydatów do organizacji następnych mistrzostw.
Organizacja mundialu to wielki prestiż dla danego kraju, ale też wielkie wydatki (wykupienie konta VIP). Czy któreś z państw-kandydatów stać na taką inwestycję? Może wspólna organizacja?
Uważam że trzeba podjąć szybką decyzję, zbyt długa przerwa między rozgrywkami nie jest dobrym rozwiązaniem. Chcemy grać, nieważne gdzie, nieważne jakim systemem, byle szybko..., bo w takim tempie, zima nas zastanie.

Mike von Laue
Junior
Posty: 84
Rejestracja: 20 lis 2007, o 15:03
Lokalizacja: Natania

Re: Następny mundial

Postautor: Mike von Laue » 17 kwie 2009, o 12:29

Henryk Jordan pisze:Chcemy grać, nieważne gdzie, nieważne jakim systemem, byle szybko...

Zdaje się, że podczas organizacji poprzednich mistrzostw właśnie przez pośpiech popełniono błędy.

Henryk Jordan

Re: Następny mundial

Postautor: Henryk Jordan » 17 kwie 2009, o 15:05

Być może źle się wyraziłem, chodzi mi o regularność cyklu rozgrywek i przerw między sezonowych. Długie oczekiwanie bywa męczące...Moim zdaniem lepiej jest działać, nawet popełniając błędy, niż nie robić nic.

Awatar użytkownika
Said al Falim
Junior
Posty: 80
Rejestracja: 23 paź 2008, o 17:59
Federacja: Rajńska Federacja Piłkarska
Lokalizacja: Al Rajn

Re: Następny mundial

Postautor: Said al Falim » 13 maja 2009, o 20:25

Henryk Jordan pisze:Być może źle się wyraziłem, chodzi mi o regularność cyklu rozgrywek i przerw między sezonowych. Długie oczekiwanie bywa męczące...Moim zdaniem lepiej jest działać, nawet popełniając błędy, niż nie robić nic.

Bardzo się myli Szanowny Pan. Przy organizacji takich rozgrywek należy działać dokładnie bez zbędnego pośpiechu. Ostatnio tak się spieszył Prezes MUP ze startem v-mundialu, że wypaczył jego ideę dzieląc go na dwie dywizje.
(-) Ekscelencja Said al Falim
- Sekretarz MUP
- Trener Arabic Al Muhar

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Następny mundial

Postautor: Marcin Sokołowicz » 13 maja 2009, o 23:36

Pośpiech jest zły, ale zastój jeszcze gorszy. Skoro wiemy już mniej więcej jakiego V-Mundialu chcemy to nie ma sensu bawić się w jakieś kandydatury krajów czy tym podobne bzdury.

Awatar użytkownika
MichalORhada
Gwiazda Stadionu
Posty: 379
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:57
Lokalizacja: Wolna Republika Morvan
Kontaktowanie:

Re: Następny mundial

Postautor: MichalORhada » 19 maja 2009, o 08:48

Więc tak - chcemy pucharu, ale go nie będziemy mieć - bo nie ma konta VIP. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jeżeli zdecydujemy się na szybkie rozegranie, jak tylko grać znowu w ligę. Chyba, że ktoś rzutem na taśmę wykupi VIP.

Awatar użytkownika
Piotr Wolecki
Gracz środka pola
Posty: 187
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: Monarchia Austro-Węgier

Re: Następny mundial

Postautor: Piotr Wolecki » 19 maja 2009, o 18:16

Jeśli nie będzie innej możliwości, to znajdę kogoś z VIP-em wśród znajomych, no i poproszę go o użyczenie swego konta. A jeśli nie, to albo zrzuta pieniędzy albo też pojedynczy delegat zdecyduje się na zakup.

Awatar użytkownika
Malik-al-Mulk
Gwiazda Stadionu
Posty: 371
Rejestracja: 15 lis 2008, o 20:25
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii

Re: Następny mundial

Postautor: Malik-al-Mulk » 19 maja 2009, o 18:45

Raczej nie powinniśmy się łudzić że ktokolwiek użyczy nam konta bądź zapłaci z własnej kieszeni (około 30 złotych) za to by jacyś "goście" (tu nikogo urazić nie chce ale bądźmy realistami) z internetu zagrali mundial w niesprawnej organizacji.
Składka... składka to też raczej mało realne i czasochłonne (zbiórka mogłaby trwać w nieskończoność)

mam wyjście na taki mundial... ale o tym zamierzam z delagatami porozmawiac po wyborach i nie będę obiecywał nikomu konta VIP bo jak widać mamy problem z zebraniem delegatów by oddawali głosy w wyborach na prezesa a i aktywność jest znikoma więc nie oszukujmy się że ktoś będzie płacił. Ale jeśli nadarzy się okazja by skorzystać z pakietu VIP z pewnością ją wykorzystamy... choć wolałbym opracować jeden stały system.

Jednak moje wyjście będzie wymagało aktywności do której mam zamiar zachęcić delegatów zmianami w statucie i rozporządzeniami.
Delegat Główny Chattyckiej Federacji Piłkarskiej
Trener Zjednoczonych Emiratów Chattyckich
Trener Medii Ghafur

Cyber Smith
Junior
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2008, o 00:33
Federacja: Neopolis Soccer Assotiation
Lokalizacja: Neopolis

Re: Następny mundial

Postautor: Cyber Smith » 21 maja 2009, o 19:50

Organizator V-mudialu powinien być zobowiązany do zakupu VIPa. W końcu w świecie realnym państwa goszczące tej rangi imprezę również ponoszą koszty. W zamian powinniśmy zapewnić mistrzostwom odpowiednią otoczkę aby organizatorzy czerpali z nich wymierne korzyści chociażby w postaci większej ilości turystów odwiedzających ich kraj.

Awatar użytkownika
Marcin Sokołowicz
Gwiazda Stadionu
Posty: 476
Rejestracja: 19 lis 2007, o 16:41
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy
Lokalizacja: Trizondal

Re: Następny mundial

Postautor: Marcin Sokołowicz » 22 maja 2009, o 15:07

V-świat i wszystko z nim związane jest bezpłatne i takie powinno pozostać. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłaby negocjacja z Xperteleven np. konto VIP za reklamę gry w każdym v-kraju.


Wróć do „Archiwum Obrad”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości