Powitanie

Cześć! Chcemy Cię poznać, przedstaw się nam i przywitaj.
Sylvana Koppa
Podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2012, o 01:06
Federacja: Surmeńska Podosfera
Lokalizacja: Królestwo Surmeńskie

Re: Powitanie

Postautor: Sylvana Koppa » 19 sie 2014, o 20:25

Siergiusz Asketil pisze:Witam serdecznie,
Rozumiem, stosowne władze Surmenii nie stanowią problemu wobec tego? Pytam z uwagi na ostatnią wypowiedź Ekscelencji w SB Królestwa Surmenii.

Co ma wspólnego jedno z drugim? W Surmenii trenerem kadry i delegatem głównym nie musi być obywatel. Proszę mi przywrócić moje uprawnienia i umożliwić działalność w MUP.
(-) Sylvana Koppa
Trener kadry narodowej Surmenii
Delegat Główny Królestwa Surmeńskiego przy MUP

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Powitanie

Postautor: Juan Pablo Morales » 19 sie 2014, o 22:44

Witam serdecznie po dłuższej przerwie.
Proszę się nie denerwować, nie tędy droga. Sytuacja jest dla Prezydent niejasna, chciał się dowiedzieć tylko o co chodzi. Oczywiście jestem za przywróceniem Szanownej Pani Delegat praw, ale po co te nerwy? :]
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Sylvana Koppa
Podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2012, o 01:06
Federacja: Surmeńska Podosfera
Lokalizacja: Królestwo Surmeńskie

Re: Powitanie

Postautor: Sylvana Koppa » 20 sie 2014, o 15:11

Juan Pablo Morales pisze:Witam serdecznie po dłuższej przerwie.
Proszę się nie denerwować, nie tędy droga. Sytuacja jest dla Prezydent niejasna, chciał się dowiedzieć tylko o co chodzi. Oczywiście jestem za przywróceniem Szanownej Pani Delegat praw, ale po co te nerwy? :]

Chciałabym kandydować na Prezydenta MUP. Obecnie przez opieszałość Ekscelencji Askitela nie będę mogła zgłosić swojej kandydatury. Jedyne co powinno go obchodzić to moja aktywność w MUP a nie czy mam obywatelstwo Surmenii.
(-) Sylvana Koppa
Trener kadry narodowej Surmenii
Delegat Główny Królestwa Surmeńskiego przy MUP

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Powitanie

Postautor: zbbrow » 20 sie 2014, o 15:39

Sylvana Koppa pisze:
Juan Pablo Morales pisze:Witam serdecznie po dłuższej przerwie.
Proszę się nie denerwować, nie tędy droga. Sytuacja jest dla Prezydent niejasna, chciał się dowiedzieć tylko o co chodzi. Oczywiście jestem za przywróceniem Szanownej Pani Delegat praw, ale po co te nerwy? :]

Chciałabym kandydować na Prezydenta MUP. Obecnie przez opieszałość Ekscelencji Askitela nie będę mogła zgłosić swojej kandydatury. Jedyne co powinno go obchodzić to moja aktywność w MUP a nie czy mam obywatelstwo Surmenii.

Zazwyczaj władze MUP proszą o potwierdzenie, że jest się delegatem z danej organizacji w celu weryfikacji. Sytuacja była niejasna, wiec jak najbardziej rozumiem Sergiusza wątpliwości. A co do zarzutów o opieszałości - Sergiusz odpisał pół godziny pózniej! Kulturalne wytłumaczenie byłoby na pewno lepszym rozwiązaniem...
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Siergiusz Asketil
Gwiazda Stadionu
Posty: 319
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:53
Federacja: BZPN

Re: Powitanie

Postautor: Siergiusz Asketil » 21 sie 2014, o 17:39

Uprawnienia nadano.
(—) Siergiusz Asketil
Baridajski Związek Piłki Nożnej

Ex-Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, były Delegat Główny Dreamlandzkiej Federacji Piłkarskiej

Scharfschuetze
Podawacz piłek
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2014, o 00:55
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy

Re: Powitanie

Postautor: Scharfschuetze » 28 lis 2014, o 01:13

To żenujące. Zarejestrowałem się i ... zauważyłem, że już miałem tu konto. :) Cóż. I tak zapomniałem hasła do konta, więc jeśli można, proponuję usunąć konto vanScharfschuetze. Przepraszam za zamieszanie.
A wracając do tematu, witam ponownie :)
Zostałem w Trizondalu wyznaczony do odtworzenia reprezentacji Trizondalu w ramach rozgrywek MUP. Złożyłem więc wniosek o przyjęcie nas do ligi (drużyna "Trizondal", konto "occisor"). Proszę więc uprzejmie o przyjęcie nas do rozgrywek od nowego sezonu.

zbbrow
Gwiazda Stadionu
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 09:44
Lokalizacja: Sarmacja

Re: Powitanie

Postautor: zbbrow » 28 lis 2014, o 06:55

Scharfschuetze pisze:To żenujące. Zarejestrowałem się i ... zauważyłem, że już miałem tu konto. :) Cóż. I tak zapomniałem hasła do konta, więc jeśli można, proponuję usunąć konto vanScharfschuetze. Przepraszam za zamieszanie.
A wracając do tematu, witam ponownie :)
Zostałem w Trizondalu wyznaczony do odtworzenia reprezentacji Trizondalu w ramach rozgrywek MUP. Złożyłem więc wniosek o przyjęcie nas do ligi (drużyna "Trizondal", konto "occisor"). Proszę więc uprzejmie o przyjęcie nas do rozgrywek od nowego sezonu.

Nie ma problemu, witamy! :)
Zbyszko "Ziutek" von Thorn-Broniek, Delegat Główny oraz Trener Reprezentacji Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii
Piraci z Feru (SLP) | F11 Bulgot Fer (Liga Królewska) | CF Ciudad de La Fer (Palmeras Liga de Futbol)

Juan Pablo Morales
Gracz środka pola
Posty: 218
Rejestracja: 30 cze 2013, o 13:17
Federacja: Republika Palmowa

Re: Powitanie

Postautor: Juan Pablo Morales » 29 lis 2014, o 00:18

Witam serdecznie seńora i życzę powodzenia w rozgrywkach!
Juan P. Morales
Wiceprezydent MUP
Delegat Główny AFLP (La Palma)

Scharfschuetze
Podawacz piłek
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2014, o 00:55
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy

Re: Powitanie

Postautor: Scharfschuetze » 29 lis 2014, o 22:18

Juan Pablo Morales pisze:Witam serdecznie seńora i życzę powodzenia w rozgrywkach!


Cóż, zobaczymy jak będzie :) Najważniejsza jest dobra zabawa.

Scharfschuetze
Podawacz piłek
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2014, o 00:55
Federacja: Trizondalski Związek Sportowy

Re: Powitanie

Postautor: Scharfschuetze » 1 gru 2014, o 22:11

Byle by tylko zaakceptowano moje podanie o przyjęcie do ligi :) Chciałbym jeszcze przed oficjalnymi rozgrywkami zgromadzić i przetrenować reprezentację :)


Wróć do „Powitania”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości