Tryumf Sambanu! Finał Ligi V-Światowej!

Tryumf Sambanu! Finał Ligi V-Światowej!

To oni są sercem sportu. To dla nich trenerzy wspinają się na szczyty swoich możliwości, a nawet i wyżej. Stadiony żyją dzięki nim. Ich wsparcie jest nieocenione, zaś cięty język wprowadza przeciwników w stan konsternacji. Dziś, podsumowując XXI sezon Ligi V-Światowej skupimy się właśnie na nich. Na kibicach. Tylko dziś dowiesz się, co skandują na największych mikronacyjnych arenach! Drużyny krzywym okiem “fanów”, zapraszam!

1-1Samban Zachodni chodzi na treningi w kalesonach!

Podopieczni Nicolaasa Pietera zwycięstwo zapewnili sobie już na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu! Statystyki wyglądają imponująco, 11 zwycięstw i 5 porażek. Samban już po raz kolejny pokazuje, że nie ma kompleksów względem starszych i bardziej doświadczonych drużyn. Warto podkreślić, że drużyna ta ma… niecały rok! I spore sukcesy na koncie! I zostawia nadzieje na spore wrażenia podczas zbliżającego się V-Mundialu!

1-2Piłkarze Dreamlandu zaginają kartki w audiobookach!

Pavel Svoboda objął drużynę, gdy ta awansowała do wyższej dywizji. Dreamland zdecydowanie rozwinął skrzydła pod jego batutą! 9 zwycięstw, 4 porażki i 3 remisy. Niewiele zabrakło do zwycięstwa! Aż miło patrzeć, jak na naszych oczach odradza się piłkarska idea w tym państwie!

1-3Kibice Wandystanu próbują dogonić Forrest Gumpa!

“Ten sezon nie był tak pełen sukcesu jak poprzedni. Nowe pokolenie nie było jeszcze wstrzelane, drużyna przeżywała przejściowe trudności i zaległości ze strony działań młodzieżowych LWZPN”, sprawę skomentował Helmut Walterycz. Dopiero zwycięstwo 2:0 w ostatniej kolejce nad Sambanem Zachodnim pozwoliło na awans na ostatnie miejsce na podium! 8 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki.

1-4Trener La Palmy nakruszył, jedząc żelki!

Spadek z podium w ostatniej kolejce, Palmowcy raczej nie o tym marzyli. Remis z Kalifatem 2:2 rozwiał śmiałe myśli o pierwszej trójce. Wypowiedź Hugo Miramontesa: “Choć zwycięzcę poznaliśmy kilka kolejek przed końcem, tak o pozostałe lokaty walczono do końca i przetasowania nastapiły nawet po tej ostatniej serii meczów. Czas na dlugo wyczekiwany raport zmian, ostatnie wzmocnienia i ruszamy na podbój mundialu.” Ahh, będzie się działo!

1-5Piłkarze Sułtanatu zbierają grzyby na stojąco!

Dysproporcje punktów w tej części tabeli są bardzo małe, drużyny grały na podobnym poziomie. Na koncie Sułtanatu 8 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Hamad Al-Qadir nieraz pokazał pazur, ryzykując zyskiwał! Zabrakło jednak mocniejszego akcentu, niemniej za kilkanaście dni może być naprawdę niesamowicie!

1-6Królestwo Bantu robi jajecznicę z jajek-niespodzianek!

Patroness Nowaki doprowadził do 6 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażek. Bilans wcale nie jest zły, zauważmy, że nawet Samban przegrał więcej meczy! Hugh Avery, 32-letni pomocnik jest niewątpliwie filarem zdobyczy tego sezonu. Zdobył aż 15 bramek, asystował 6 razy. Miejmy nadzieję, że sportowa emerytura omijać go będzie szerokim łukiem!

1-7Kibice Chattycji i Shanii nie pobierają plików z internetu – mają nieprawidłowości przy transferze!

Owa drużyna przeszła w kobiece ręce! Tansu Aysel Saydam miała trudny start, od razu została rzucona na głęboką wodę. Jednak ostatnie pojedynki pokazują, że wyczuła sytuację! Niestety, to nie wystarczyło, by uniknąć strefy spadkowej. 3 zwycięstwa, 4 remisy i 9 porażek.

1-8Kalifat Al-Farun nie dostaje dokładki od babci!

Tak, bo nie zasłużył! 3 zwycięstwa, 2 remisy i aż 11 porażek. Köse Mehmed Szevket w ostatnim sezonie walczył o podium, w tym nie odnalazł się zupełnie. Czy odnajdzie w sobie siłę, by walczyć na boiskach Baridasu i Sclavinii już za kilkanaście dni?

1-4 — kopiaParlandczycy pytają w drugiej połowie: którzy to nasi?

Kadra Dariusa Jencaka zapowiadała się naprawdę dobrze! W poprzednim sezonie dorównywała samemu Sambanowi. Jednak, jak twierdzi trener, obecna sytuacja to celowe zagranie! Czy faktycznie był to dobry pomysł? Przekonamy się! 2 zwycięstwa, 2 remisy i aż 12 porażek.

2 LIGA V-ŚWIATOWA

2-1Trenerowi Pięciopolski nawet Windows nie mówi “Zapraszamy!”

52 strzelone bramki! To niepodbity rekord tego sezonu! Ozzy Washburn wyciągnął wnioski ze spadku do dywizji niżej. 16 zwycięstw zapewniło mu komplet punktów! To wydarzenie bez precedensu, dawno w MUP nie było takiej sytuacji. Wielkie brawa dla drużyny z Pięciopolski!

2-2Królestwo Teutonii pożycza cukier u sąsiada!

11 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki – tak wygląda bilans tej drużyny. Kedar via Margończyk po dobrym starcie, zaliczył kiepską końcówkę. Ostoją i nadzieją drużyny zdaje się być Amadeus Jakob, 26-letni pomocnik. Wodzi prym w ilości zarówno zaliczonych bramek, jak i asyst. Jest w swojej życiowej formie, czy będzie postrachem V-Mundialu?

2-3Zawodnicy Królestwa Elderlandu oglądają Kevina w lecie!

Podopieczni Jacka do Nascimento również podnieśli się po spadku. 10 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Stabilna i równa gra zespołu napawa optymizmem! Jaka siła drzemie w tym zespole? Czy tym razem stawi czoło mocniejszym przeciwnikom?

 

2-4Trener Księstwa Sarmacji dalej ocenia zdjęcia na fotka.pl!

8 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn pod wodzą Zbyszka von Thorn-Brońka nie wykorzystała w pełni swojego potencjału. Czy również i w tym przypadku mamy do czynienia z celowym zbieraniem sił na rozgrywki wyższego szczebla?

2-5Trizondal otwiera maskę samochodu i je kolacje przy świecach!

Ciaran van Scharfchuetze ten sezon zakończył z ilością punktów identyczną, jak w poprzednim! Wniosek nasuwa się jeden, grają na tym samym poziomie, brak fajerwerków. 7 zwycięstw, 1 remis i 8 porażek. 22 strzelone bramki i 34 stracone. Kibice liczą na więcej!

2-6Baridas kubuje piłkarzy za MikroPożyczki!

Ignacy Chojnacki-Ferski powrócił na miejsce trenera. Po wielu zawirowaniach i zmianach, drużyna zaczęła wygrywać. Ciężko jednak oczekiwać cudów po zaledwie kilku udanych meczach. 5 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek. Co ciekawe, bilans bramek na plusie! 24 trafione i 18 straconych.

2-7Sclavinię śmieszą żarty z Mini Familiady!

3 zwycięstwa, 2 remisy i 11 porażek. Ludwik Tomlinson z drużyną zakończył ten sezon pozycję wyżej niż poprzedni. Czy to będzie regularne wspinanie się po schodach sportowej kariery? Jeśli tak, już za kilkanaście sezonów możemy spodziewać się najwyższej wygranej!

2-8Bialenia myśli, że po dziesięć jest szukam!

Tomasz I Koburg miał być gwarantem sukcesu. 2 zwycięstwa, 2 remisy i 12 porażek o tym jednak nie mówi. Jak donoszą źródła, jest to ostatni sezon trenera z tą drużyną. Czy kolejna już zmiana spowoduje, że będzie lepiej? Życzymy, by raport zmian poprawił nastroje Bialenii!

2-9Surmenia nadal szuka swojej wygranej!

Orjon Surma, jeden z najambitniejszych trenerów pod koniec sezonu zastąpił Sylvanę Koppę, wieloletnią trenerkę tej drużyny. Ma ogromną wizją na przyszłość. Plany niestety zostały pokrzyżowane. Ale spokojnie, nie od razu Surmenię zbudowano! Na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 14 porażek. 6 strzelonych bramek i… 54 stracone.

A Wy? Jak oceniacie ten sezon? Czego spodziewacie się po V-Mundialu? Zapraszam do dyskusji!

Comments are closed.