Grad goli! Mamy nowe loga!

Grad goli! Mamy nowe loga!

I LIGA MIKROŚWIATOWA

a2Na miejsce lidera wybija się Dreamland! Pokonanie Chattycji i Shanii obnażyło jej słabe strony. Dreamland bez menedżera awansował dywizję wyżej. Obecność opiekuna dodaje jej skrzydeł!

Samban Zachodni spotkał się z Parlandią, najgroźniejszym przeciwnikiem poprzedniego sezonu. Dopiero w 93 minucie Samban wyszedł na prowadzenie.

Najwięcej goli padło na Al Mana Sultane Stadion. Aż 6! Kibice emocjonowali się już od samego początku, pierwsza minuta zaowocowała pierwszą bramką! Sułtanat przyćmił Kalifat, co odzwierciedla ich pozycje w tabeli.

La Palma znów nie powaliła na kolana. Wręcz sama została zepchnięta. Próbowała walczyć, ale na darmo. Bantu okazało się szybsze, skuteczniejsze, lepsze.

II LIGA MIKROŚWIATOWA

a1Pięciopolska wykorzystała niestabilność drużyny z Sarmacji i ją pokonała. Wynik meczu wyklarował się w ostatnich minutach spotkania, jednak nawet niedoświadczeni obserwatorzy podkreślają lepszy styl piłkarzy VRP.

Elderland bez skrupułów ograł Sclavinię. Gdyby sędzia nie uznał jednego gola za spalonego, wynik byłby wyższy!

Na dwóch ostatnich miejscach w tabeli nastąpiła rotacja. Rotacja wskutek pokonania przez Surmenię Bialenii. “Nareszcie! Ile mogłam przegrywać? Pokombinowalam sobie z taktyką i wygrana jest!”, cieszyła się trenerka.

To dopiero niespodzianka! Baridajczycy mieli więcej szans na zdobycie punktów, prowadzili jeśli chodzi o posiadanie piłki. Jednak zwycięzcami okazali się… Trizondalczycy!

Mamy nowe logo!
Delegaci Główni rozstrzygnęli konkurs na logo zarówno dla Pucharu Interkontynentalnego, jak i dla Ligii Mikroświatowej. Zwyciężyły projekty Prezerwatywa Tradycji Radzieckiego! Nagroda to 2-tygodniowe wczasy w Republice Palmowej, gratulujemy!

z2w2

  • Cerebro

    Juliettko, znalazłabyś sobie jakiegoś gacha, a nie ciągle miętolisz tego wirtualnego piłkarza. :D

Comments are closed.