2 kolejka to już przeszłość!

2 kolejka to już przeszłość!

I Liga MikroświatowaNowy obraz mapy bitowejDzięki zwycięstwu nad Parlalndią, po dwóch kolejkach, La Palma uplasowała się na pierwszej pozycji. “W niedzielę ciężki pojedynek, bowiem gramy z Chattycją i Shanią. Naraz!”, żartobliwie powagę sytuacji nakreślił trener Miramontes.

Tuż za La Palmą mocno trzyma się Samban Zachodni. Ma tyle samo punktów, naprawdę niewiele mu brakuje. Samban wczorajszego wieczoru pokonał Dreamland, trzeci w tabeli.

W derbach Federacji Al Rajn padło wiele goli. Zwycięski wyszedł jednak Kalifat Al-Farun. Był to bardzo wyrównany mecz. Zaś nie można tego powiedzieć o spotkaniu Wandystanu z Sułtanatem. Tu ten pierwszy zesół wiódł zdecydowany prym – zarówno w posiadaniu piłki jak i szansach na gola. Ostatecznie też wygrał.

II Liga Mikroświatowa

Nowy obraz mapy bitowejPamiętacie ostatni sezon, gdzie w drugiej dywizji mieliśmy do czynienia w większości z remisami? Zdaje się, że szybko nie wrócimy do monotonii. Wysokie zwycięstwa, ciągłe spadki i wzloty.

Trizondal niespodziewanie wędruje na pozycję lidera! Wysoka wygrana nad Surmenią zagwarantowała wzlot, w niedzielę spotka się z Sarmacją, czy utrzyma formę?

Pokonanie Baridasu przez Pięciopolskę skutkuje jej drugą pozycją w tabeli. Meczem do jednej bramki można określić pojedynek Teutonii z Bialenią. Teutonia miała aż 7 niesamowitych akcji! Akcji, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Wykorzystała z nich 3. Bialenia zaś nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji.

Comments are closed.