Nowy sezon, najświeższe wyniki!

Nowy sezon, najświeższe wyniki!

Szanowni kibice!
Dwa tygodnie czekaliśmy na ten moment! XXI sezon ligi V-Światowej został zainaugurowany! Pierwsza kolejka, pierwsze wyniki. Zapraszam do przeglądu wydarzeń rozegranych kilka godzin temu.

I Liga Mikroświatowa

akt1Palmowy Estadion Olimpico. To tu dzisiejszego wieczoru padło najwięcej bramek! Aż 5. Ze strony Palmowców padło 4 gole, Kalifatowi Al-Farun udało się ustrzelić tylko raz.

Dwa mecze zakończyły się wynikiem 3:1! To Dreamland, którego trener Pavel Svoboda miał dziś swój debiutancki mecz, pokonał Królestwo Bantu. Drugi wynik jest efektem bratobójczego starcia Sułtanatu Al Rajn z Chattycją i Shanią, z którego pierwsza wspomniana drużyna wyszła obronną ręką.

Na National Stadium Ururu swój pierwszy mecz miał Samban Zachodni. Nie miał w związku z tym zupełnie żadnych skrupułów, by pokonać 3 do 0 Wandystan, jedną z najbardziej doświadczonych ekip. Czyżby Samban wyrósł w tym sezonie na najmocniejszego przeciwnika? Wiele na to wskazuje!

2 Liga Mikroświatowa

akt2Prym wiodą drużyny, które dotychczas były w 1 dywizji. Najwyższy wynik padł w meczu Elderlandu z Surmenią. Szans Elderlandczycy mieli 14, wykorzystali 4 z nich. Bezproblemowo wyszli z twarzą z tego spotkania.

Kolejny wysoki wynik osiągnęła Pięciopolska w meczu z Teutonią. Byli zdecydowanymi dominantami na boisku, niestety, jeden z zawodników został dotkliwie kontuzjowany. Wykluczy go to z rozgrywek na jakiś czas.

Dziwnym meczem można nazwać ten Trizodalu z Bialenią. Na boisku dominowali Trizondalczycy, jednak więcej szans na zdobycie bramki mieli Bialeńczycy. Ostatecznie zwyciężył Trizondal.

Jeden mecz skończył się bezbramkowym remisem. Rywalami byli: Baridas i Sclavinia. Szanse na wygraną były wyrównane, brakło przysłowiowej kropki nad “i”.

Comments are closed.