Gigantyczne transfery, nowe zasady, startujemy w niedzielę!

Gigantyczne transfery, nowe zasady, startujemy w niedzielę!

Czołem, Kibice!

Już w najbliższą niedzielę wracamy z nowym sezonem! XXI sezon to już ostatni sprawdzian przed V-Mundialem, który odbędzie się we wrześniu.

Trenerzy dwa tygodnie przerwy przeznaczyli na rozegranie meczy sparingowych. Łącznie było ich 7 – najaktywniejsza okazała się La Palma – była częścią czterech pojedynków, kolejno: Bialenia oraz Elderland – trzy, Baridas, Wandystan, Parlandia i Teutonia po jednym.

Ziściły się również plany transferowe kilku trenerów. Wzmocnili swoje składy, jedni postawili na doświadczonych piłkarzy, wydając zarobione dotyczczas pesos, inni postanowili zainwestować w młodocianych zawodników.

Najwięcej na transfery wydał Hugo Miramontes, trener La Palmy. Za niebotyczną kwotę… 14,5 mln pesos sprowadził dwóch niezwykle utalentowanych pomocników! To 24- i 25-latek z kolejno: 10 i 11 cegiełkami umiejętności. Nicolaas Pieter za 7 mln pesos wzbogacił skład Sambanu Zachodniego o obrońcę (24 lata, 9 cegiełek) i napastnika (26 lat, 10 cegiełek). Trener Parlandii pokusił się o 26-letniego pomocnika z 10 cegiełkami za prawie 3 mln!

Na juniorów postawili: Köse Mehmed Szevket (Kalifat Al-Farun) oraz Hamad Al-Qadir (Sułtanat Al Rajn). Obydwaj Panowie kupili młodych, zdolnych zawodników, którzy pod ich czujnym okiem z pewnością rozwiną szkrzydła!

Fair Play

Na boisku nie ma przyjaciół, są przeciwnicy. Niektórzy z nas czasem o tym zapominają. Równe traktowanie wszystkich naszych rywali jest niezwykle istotnym elementem czystej gry.
Przypominam również o aktualizacji taktyk domyślnych! Szczególnie teraz, gdy lato w pełni. Nie zawsze zdążymy ustawić taktykę na mecz, to ważne, by wówczas istniała wersja “na wszelki wypadek”.

Konkurs MUP

Każdy V-Mundial ma swoje logo. Sytuacja taka nie ma miejsca w przypadku poszczególnych lig i Pucharu Interkontynentalnego. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Stwórzmy odpowiednie wyróżnienie graficzne dla tych wydarzeń, są przecież tego warte! Tym bardziej, że dla zwycięzcy czekają atrakcyjne nagrody! Szczegóły konkursu

Comments are closed.