#16 Z boiska… Za nami przedostatni gwizdek! Wiemy, kto awansuje!

#16 Z boiska… Za nami przedostatni gwizdek! Wiemy, kto awansuje!

Chociaż dziś przedostatnia kolejka, sytuacja w pierwszej dywizji nie jest klarowna, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Druga jak zwykle gra stabilnie i pogodnie, wiadomo już, kto awansuje. Czy w środę drużyny przełamią rutynę i dojdzie w końcu do przetasowań w tabeli? Mimo, iż nic nie zmieni to w sytuacji, miło by było, gdyby przełamały rutynę, zaskoczyły nas.

a1

Wandystan, Sułtanat Al Rajn oraz La Palma. Trzy pewniaki, na pewno nie spadną. Dwie pierwsze walczą o wygraną – dzieli je tylko trzy punkty! Pauzujący w środę piłkarze z Pięciopolski również są pewni swojego losu – ostatni sprawdzian przed V-Mundialem spędzą w niższej dywizji. Oczywiście, sytuacja ta nie powinna dziwić, nie przygotowując taktyki ciężko liczyć na sukces.

Rotacji podlegają 3 zespoły. Zatem zagrożone są jeszcze dwie spośród ekip z: Chattycji i Shanii, Elderlandu, Sarmacji, Al-Farun oraz Bantu. Królestwo Bantu w ostatnim pojedynku zmierzy się z Chattycją i Shanią, zaś Sarmacja z liderem – Wandystanem, Elderland z Kalifatem. Śmiało można powiedzieć, że przegrana w tym meczu zadecyduje o wszystkim.

a2

Samban Zachodni, Parlandia, Dreamland – już teraz wiemy, że są to drużyny tryumfujące. Grając w równym tempie zapewniły sobie awans. Nie muszą już martwić się o swój los.

Dzisiejsza kolejka przyniosła dużo remisów – aż trzy, tyle ile ostatnio. Wyłamał się jedynie Trizondal – 4 trafione bramki z pewnością ożywiły atmosferę w dywizji. Mecz ten był niezwykle ciekawy – aż 20 szans na strzelenie gola! Warto doceniać takie sytuacje.

kokos3

Kibice! Już w najbliższą środę okażcie swoje wyjątkowe wsparcie trenerom! Niech ten finał będzie kwintesencją włożonej przez nich pracy, doceńmy to!

I już teraz zapraszam na szczegółowe podsumowanie wydarzeń ostatnich tygodni!

Comments are closed.