#8 Z boiska… Wandystan zaskakuje!

#8 Z boiska… Wandystan zaskakuje!

tab1

 

Wandystan przyćmił dzisiejsze rozgrywki. W perfekcyjnym meczu pokonał 4:0 La Palmę i tym samym przebił się przez rajński mur faworytów na pierwszą pozycję. Pokonani Palmowcy z trzema żółtymi kartkami spadli na piąte miejsce w tabeli.

Z pozycji lidera na drugie miejsce spadła Chattycja i Shania. Wynikiem 4:2 uległa Sarmacji. W spotkaniu pełnym zaskakujących zwrotów akcji wszystko mogło się wydarzyć. Sarmacja stoi tuż za czołówką.

Z 6 miejsca Elderland wypchnął Królestwo Bantu, pokonując go 2:1. Był to jeden z najbardziej kolorowych meczów  w tej kolejce, padło wiele żółtych kartek. I jedna czerwona.

8 i 9 Pozycja należą kolejno do: Kalifatu Al-Farun i VRP. Dzisiejsze spotkanie tych drużyn zakończyło się bezbramkowo. Ale za to i na tym boisku było kolorowo! Padło cztery żółte i czerwona kartka.

tab2

Samban Zachodni mocno trzyma się czołowego miejsca. Kolejne 3 punkty powędrowały na jego konto po wygranej 2:0 ze Sclavinią. Z 6 pkt na koncie nadal okupuje 8 miejsce w tabeli.

Na drugim miejscu dzięki wyranej nad Trizondalem pozostaje Parlandia. Trizondal zaś spada dwa oczka, na 5 pozycję.

Zwycięstwo Teutonii na kulejącym Baridasem 4:0 pozwoliła jej na skok na trzecie miejsce. Baridas to w tym momencie numer 7.

Pokonanie Dreamlandu pozwoliło Surmenii osiąść na 4 pozycji.  Co ciekawe, na boisku przewagę mieli Dreamlandczycy a szanse na gole były równe.

  • Kibic

    Ładnie

Comments are closed.