Relacje z Ligi Elderlandu – Druga, trzecia, czwarta i piąta kolejka

Relacje z Ligi Elderlandu – Druga, trzecia, czwarta i piąta kolejka

Na samym początku chciałbym przywitać Drogich Czytelników po trochę długiej mojej przerwie. Czym ona była spowodowana? Media, a w szczególności ich odbiorcy, lubią takie „sensację”, więc oznajmię prawdę. Trwały moje poszukiwania odnośnie natchnienia. Postanowiłem dokonać refleksji na temat mojego v-życia. Możliwe, że niedługo je zakończę. Wszystko może wydarzyć się. Tymczasem, zapraszam na relacje z Ligi Elderlandu, która w mojej opinii jest ciekawą ligą. Dlaczego? Już czwarty sezon trwa, na atrakcyjność wpływa także pewna nutka niepewności, co do każdego meczu. Oczywiście, trójka pretendentów do mistrzostwa jest, ale każdy wynik jest małą zagadką. Czasami, gdy stawiamy na tych „lepszych”, okazuję się, że akurat są w tym spotkaniu akurat „gorsi”. Ten kochany sport, a szczególnie piłka nożna. To trzyma mnie w v-świecie. Gdyby nie liga EZPN, dawno opuściłbym Was.
Od ostatnich moich słów, które ukazały się na łamach Biuletynu MUP, wydarzyło się sporo.
Trzeba powiedzieć, że liga coraz bardziej rozkręca się. Dlaczego tak sądzę? Minęły już cztery kolejki, czyli znajdujemy się prawie w środku sezonu. Teoretycznie szanse na mistrzostwo mają wszystkie zespoły, jednakże realne zachowała „Wielka Trójka”. Nazwa nie na pewno nie jest przypadkiem. Drużyny te biorą udział od samego początku tego przedsięwzięcia, mają najlepszy skład i prowadzone są przez solidnych managerów.

2. kolejka

Devils Melkorburg – Inter Cro Town 3-1 (3-1)

Cóż powiedzieć o tym starciu? Po prostu pewna wygrana drużyny Diabłów i tym samym kolejny krok w marszu po mistrzostwo.

Real Elder – EGP Cro Town 2-1 (1-1)

Ten mecz charakteryzowała walka na boisku. Młody zespół Elderlandzkiej Gazety Powszechnej Cro Town był blisko wywołania sensacji. Jednak zawodnicy Realu Elder do ostatniej minuty zachowali zimną krew i wykorzystali rozluźnienie przeciwników.

Regis Cro Town – FC Elder 1-2 (0-1)

Wyrównany mecz, ale decydujący gol w 88 minucie. Emocji nie zabrakło przez całe spotkanie.

3. kolejka

FC Elder – Real Elder 0-0

Mecz pomiędzy dwoma silnymi ekipami. Jak mecz się zakończył? Jak widać remisem, którego raczej nie lubią kibice.

EGP Cro Town – Devils Melkorburg 0-1 (0-1)

Skromna wygrana, aczkolwiek uważam, że piłkarze Devils starali się kontrolować sytuację na boisku.

Regis Cro Town – Inter Cro Town 1-5 (0-1)

Najwięcej bramek w tej kolejce mogliśmy podziwiać w tym meczu. Skoro dużo goli, to i dużo emocji. Bez wątpienia najciekawszy mecz pokazujący siłę zespołu Inter Cro Town.

4. kolejka

Devils Melkorburg – FC Elder 1-1 (0-0)

Za hit tej kolejki z pewnością może uchodzić spotkanie dwóch mistrzów Królestwa Elderlandu. FC Elder oraz Devils Melkorburg. Po tym meczu z pewnością dużo więcej spodziewaliśmy się, jednak nie można uznać to spotkanie za nudne. Bramek wiele nie padło, jednak zażarta walka w końcówce o zwycięstwo, zakończyła się remisem. Czy ten wynik jest adekwatny do gry drużyn? Przeważał zespół Devils Melkorburg i trener tego klubu mógł czuć rozczarowanie.

Real Elder – Regis Cro Town 3-0 (0-0)

Trzy do zero. Sam wynik świadczy o przebiegu meczu. Zawodnicy Real Elder ciągle pozostawali w ofensywie. Atakowali bez przerwy bramkę przeciwnika. Poskutkowało to trzema pięknymi golami.

EGP Cro Town – Inter Cro Town 6-0 (3-0)

I co tu powiedzieć o takiego typu meczach? W poprzedniej kolejce wygrana 6:1, teraz przegrana 0:6. Można zauważyć niedoświadczenie zawodników, którzy popełniają masę błędów. Bez wątpienia jednak najciekawszy mecz!

5. kolejka

Inter Cro Town – FC Elder 0 – 2 (0-0)

Pewne zwycięstwo drużyny Pana Jacka do Nascimento, które niestety dla managera zakończyło się kontuzjami dwóch zawodników FC Elder. Bardzo słaby mecz w wykonaniu zespołu Inter Cro Town.

EGP Cro Town – Regis Cro Town 4 – 1 (3-0)

Pewna wygrana zespołu Elderlandzkiej Gazety Powszechnej Cro Town. Mecz emocjonujący, pełen żółtych, a nawet czerwonych kartek. Najbardziej ciekaw mecz, z pewnością spotkanie kolejki.

Real Elder – Devils Melkorburg 2 – 0 (2-0)

Koniec pięknego marszu zespołu Diabłów. Pierwsza przegrana od niepamiętnych już czasów. Real Elder potwierdził tą wygraną poważne aspiracje do mistrzostwa.

Comments are closed.