3, 2, 1… start!

3, 2, 1… start!

Moi drodzy! Istnienie MUP jest wpisane w krajobraz mikroświata. Zaczęłam wczoraj rozpracowywać ten tekst i przyszło mi do głowy myśl… co ludzie sądzą o MUP? Zaraz też zrobiłam szybką ankietę wśród kilku osób. „Bałagan”, „syf” to najczęściej padające określenia.

Ale, ale… żeby była wisienka na torcie – dwukrotnie padła odpowiedź: „V-Mundial”.

Nie uciekniemy od złych rzeczy, po prostu je zmienimy. Wiele osób sądzi, że MUP jest tylko dla Delegatów i to ich psim obowiązkiem jest monotonne głosowanie w statutowych sprawach.

Ale z drugiej strony, czy dziwi nas negatywnie zabarwiona opinia o Unii? Odwołali prezydenta, znów się pokłócili… Koniec z tym!

Od dziś wypływać będą jedynie pozytywne rzeczy!

 

Federacje narodowe

Jest nas już 17, wszystko wskazuje na to, że będzie nas jeszcze więcej. Kilkanaście dni temu grono MUP powiększyło się o Parlandię. W chwili obecnej Rada Delegatów głosuje nad przyłączeniem do struktur Bialenii. Głosy Delegatów dają dużą szansę na pozytywne zakończenie tej sprawy. Co ciekawe, już drugiego dnia 65% Delegatów wzięło udział w głosowaniu! Moi drodzy, i to się chwali! ;-)

Mamy wciąż tyle mikronacji bez swojej drużyny narodowej. Pora to zmienić! Wymagania nie są duże, tak naprawdę każde dobrze prosperujące państwo może bezproblemowo je spełnić. Mianowicie trzeba posiadać dwie aktywne drużyny w jakiejkolwiek V-Światowej Lidze. I założyć związek piłkarski. Potem to już „z górki”!

 

Partnerstwo

Mikroświat sprzyja wytwarzaniu różnych inicjatyw, firm, „produkowaniem” różnorodnych towarów… Do tej pory Program Partnerski był traktowany „po macoszemu”. Jesteś autorem czegoś, co może nas zainteresować? Zgłoś się! Stworzymy „stoisko”, na którym będziesz mógł przedstawić swoje artykuły. Zauważ, że ułatwi Ci to niezłą i w dodatku darmową (!) reklamę! :-)

 

Kreatywne osoby poszukiwane!

Masz głowę pełną pomysłów? Na pewno nie przejdziemy obok nich obojętnie.

Masz choć chwilę wolnego czasu? Zapraszamy!

Poszukiwane są przede wszystkim osoby o dziennikarskim zapale, lubiące kontakt z innymi.

Pora wyjść ze swojej strefy komfortu, tylko wtedy można sięgnąć po więcej.

Bo działanie w MUP to nie obowiązek, lecz przywilej :-)

  • Cerebro

    Unizująca kurewka na czele MUPu? Nie myliłem się :)

Comments are closed.