Relacje z Ligi Elderlandu – 1. kolejka

Relacje z Ligi Elderlandu – 1. kolejka

Na początku chciałbym przywitać wszystkich Szanownych Czytelników.

Moje serce napawa radością, gdy pomyślę o trwającym sezonie w Lidze EZPN. Oj, będziemy świadkami zażartej rywalizacji.

Na wstępie chciałbym jednak wygłosić oświadczenie.
Nie ustawiałem wyników meczów;). Poza tym, kto mi udowodni, że to robiłem, robię i mam zamiar robić:P. Tylko tak całkiem przypadkiem moje typy wyników pokryły się prawie całkowicie z rezultatami pierwszej kolejki Ligi EZPN.
(Dla osób, które nie są wtajemniczone, radzę przeczytanie mojej poprzedniej wiadomości)

To tyle humoru z mojej strony. Jak prawdziwy redaktor sportowy…mam dobre przeczucie. Przejdźmy teraz do rzeczy arcypoważnych.

Wyniki spotkań 1. kolejki Ligi EZPN
1. FC Elder      –      EGP Cro Town      1 – 0 (0 – 0)
2. Inter Cro Town     –     Real Elder     0 – 2 (0 – 1)
3. Regis Cro Town – Devils Melkorburg   0 – 4 (0 – 1)

Natomiast tabela prezentuje się następująco:

1.Devils Melkorburg 1 4 – 0 3
2. Real Elder 1 2 – 0 3
3. FC Elder 1 1 – 0 3
4. EGP Cro Town 1 0 – 1 0
5. Inter Cro Town 1 0 – 2 0
6. Regis Cro Town 1 0 – 4 0

Jak widać, „świeże” zespoły nie miały szczęście na samym początku sezonu. Od razu, każdy nowy zespół trafił na kandydatów do mistrzostwa tejże ligi. Możliwe, że jest to również spowodowane małym doświadczeniem ich trenerów. Życzę jednak powodzenia i sukcesów w kolejnych potyczkach.

Bez żadnych wątpliwości, drużyną kolejki został team prowadzony przeze mnie ( Devils Melkorburg- przyp. red.); trenerem natomiast – były Prezes MUP, Pan Jacek do Nascimento (prowadzi zespół FC Elder). Najwartościowszym zawodnikiem na boisku okazał się Almalrich Chujeba (22-letni pomocnik Devils).

Do jedenastki sezonu zostali wybrani:
GK: Frank Price (Real Elder)

D: Olek Wieniawski (Devils Melkorburg), Lech Sypniewski (Devils Melkorburg), A. Dombrovski (Devils Melkorburg), P. Bruckenthal (FC Elder)
MF: Sigurd Kamsten (FC Elder), Jan-Ove Ährlig (Devils Melkorburg), Chris Johnston (Devils Melkorburg), A Chujeba (C) (Devils Melkorburg)
F: Thomas Lennon (Real Elder), Jarek Grubski (Devils Melkorburg)

Starczy już tych smętnych wiadomości:).
Co można powiedzieć o poszczególnych meczach?

W pierwszym spotkaniu nie było zbyt dużo emocji (oprócz czerwonej kartki). Mecz przeciętny, „nie porwał” na pewno kibiców.
O drugiej potyczce mogę dowiedzieć znacznie milsze słowa. Sam fakt, że padły dwa gole o czymś już świadczy. Oprócz jednak trafień do bramki, na wspomnienie zasługuje ostry styl gry obu drużyn. W tym spotkaniu sędzia pokazał kilka kartek, a lekarze na pewno nie nudzili się (dwóch zawodników doznało kontuzji).
Trzeci mecz – to po prostu piękny spektakl. Szkoda tylko, że trochę jednostronne to widowisko było. Mój główny kandydat na mistrza rozgromił przeciwną drużynę aż 4:0. Kolejny przeciwnik już powinien zacząć się bać;).

Pozdrawiam Drogich Czytelników. Do następnej wiadomości:).

Comments are closed.